אתר זה עשוי להשתמש ב'עוגיות' (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין, שיפור חווייתך והתאמה של האתר להעדפותיך האישיות. המשך הגלישה באתר מהווה הסכמה לשימוש זה. לעיון ב"מדיניות הפרטיות" לחץ כאן

whatsapp
לובלינסקי סכינים - הקצה החד של המטבח

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

Triangle

בישול יצירתי ומקצועי הישר מגרמניה
Triangle היא חברה בבעלות משפחתית מהדור השלישי הממוקמת בסולינגן שבגרמניה ומייצרת ומפתחת כלי מטבח מאז 1946. סל המוצרים המגוון כולל כלי שף מקצועיים וכן כלים ברמה גבוהה לבישול יצירתי. פונקציונליות מושלמת, איכות מעולה, ייצור בר קיימא ופיתוח מתמשך של חידושים הם העומדים לנגד עיניהם.

שנות אחריות: 2 שנים

*תקופת האחריות עשויה להשתנות ממוצר למוצר

הסדרות שלנו

המוצרים של TRIANGLE

הקפדה על מסורת עם מבט אל העתיד

חברת Triangle מפתחת כלי מטבח מאז 1946 והיותה ממוקמת בסולינגן שבגרמניה אינו עניין של מה בכך, החברה רואה את עצמה כחלק ממסורת בת מאות שנים המפורסמת בעיקר בזכות אמנות ייצור והקפדה על איכות גבוהה. זו הסיבה העיקרית מדוע בוחרת Triangle להמשיך לייצר חלק גדול ממוצריה בעיר סולינגן, המכונה גם "עיר הלהבים". תהליך הייצור נאמן למסורת ונעשה ללא פשרות על מיומנויות גבוהות ושיתוף פעולה הדוק עם מקומיים. ב-Triangle אמנם מכבדים את המסורת ואת העבר אך פועלים עם תחושת אחריות כלפי העתיד, זה כמובן בא לידי ביטוי ע"י כך שבחברה דואגים לייצר מוצרים בתהליכים ברי קיימא ככל הניתן בין היתר באמצעות חשמל ירוק וחומרים ברי קיימא.

  • חריצות וידע

חריצות וידע

ב-Triangle הדרך ארוכה משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר. רק אם כל שלב בתהליך הפיתוח ובייצור מתבצע בקפידה, המוצר הסופי עושה בדיוק את מה שנועד לעשות וגם עונה על הדרישות הגבוהות של חיי היומיום במטבח. בחברה מוודאים זאת ועוקבים אחרי כל שלב בתהליך הייצור במתקני הפיתוח שברשותם בעיר סולינגן ולכן, מוצרי המותג פשוט עובדים ללא פשרות. בישול יצירתי וכיף בהכנה הם אחד הדברים החשובים ביותר למותג, ועל מנת שתוכלו לשמור על הנאה מושלמת אתם צריכים כלים מושלמים שעושים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

קרא עוד על חריצות וידעלרכישת מוצרי Triangle
  • מותג עם אחריות חברתית וסביבתית

מותג עם אחריות חברתית וסביבתית

Triangle מייצרים בגרמניה במידת האפשר כי שם יש בידיהם את השליטה על רווחת העובדים וביכולתם לאפשר תנאי העסקה אתיים וברי קיימא. בכל מצב שהייצור בגרמניה לא מתאפשר, Triangle דואגת להיות בקשר הדוק וארוך טווח עם הספקים שלהם בחו"ל אשר היא רואה בהם כחברים. באמצעות ביקורים שוטפים ואישיים, החברה מבטיחה שהעובדים וסביבתם מצליחים. בנוסף אחת המטרות המרכזיות של החברה היא לייצר מוצרים ברי קיימא, להשתמש בחומרי גלם החוסכים במשאבים וע"י כך לשמש דוגמא בשם הסביבה. למשל, חלק מהמוצרים מורכבים מ-94% פלסטיק המופק מחומרי גלם ממוחזרים מה שתורם משמעותית להפחתת גזי חממה, בטווח הבינוני החברה שמה לה למטרה להשתמש ב- 100% פלסטיק ממוחזר.

קרא עוד על מותג עם אחריות חברתית וסביבתיתלרכישת מוצרי Triangle